הובלות בשרון

שירותי הובלות בשרון הם מהשירותים הנפוצים ביותר בישראל. אלה נפוצים הן במעבר דירה אך גם עבור בעלי עסקים המעוניינים לעבור משרד, חנות וכו'. המעבר בדרך כלל יהיה כרוך בכמות גדולה של דברים שצריך לקחת בחשבון כמו עדכון כתובות חדשות, הזמנות שירותיה של חברת הובלות, אריזה, פירוק והרכבה של ריהוט, במידה ומדובר במעבר דירה ייתכן ותצטרכו גם לגשת ללשכת רשות האוכלוסין להחליף כתובת ועוד. כדי להקל עליכם את המעבר ולדאוג שתהיו בראש שקט אנו בחברת עומר הובלות נדאג לכם לכל מה שאתם צריכים במקום אחד, החל משירותי אריזה, פירוק והרכבה של הציוד והריהוט בביתכם, דרך שירותי ההובלה עם ביטוח ועד לפריקת הציוד בכתובת החדשה. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

איך להתכונן למעבר דירה ולשירותי הובלות בשרון?

שלב 1 – דעו את התאריכים – הכירו את תאריכי המעבר. אלו התאריכים שאתם צריכים לעזוב את הנכס הקיים ואת תאריך הכניסה לנכס החדש. במידה ויש הפרש ביניהם ייתכן ותצטרכו לשכור חברת הובלות בשרון שגם תספק לכם שירות אחסון עד לקבלת המפתח לדירה/למשרד החדש. כמובן שידיעת תאריך הכניסה לנכס החדש תלויה בחתימה על החוזה.

שלב 2 – הזמינו את חברת ההובלות ואנשי המקצוע שאתם צריכים – שריינו את התאריכים מראש ככל האפשר. קבלו הצעת מחיר מדויקת עד כמה שניתן ודאגו לחתום על הסכם מול החברה.

שלב 3 – התחילו באריזת המוצרים – במידה ואתם צריכים קרטונים וציוד אריזה זה הזמן להזמין אותו. כאשר הציוד מגיע תוכלו להתחיל באריזת הציוד שלכם. במידה ויש ריהוט שצריך פירוק ואריזה השתדלו לצלם אותו בשלמותו לפני הפירוק שתזכרו כיצד להרכיבו לאחר מכן.

שלב 4 – יום לפני המעבר וודאו מול חברת ההובלות שהיא זוכרת להגיע בשעה שקבעתם. במידה ואתם זקוקים לשירותי אריזה, פירוק והרכבה מהחברה תצטרכו להזמין זאת מראש והחברה תגיע ככל הנראה יום לפני לביצוע האריזה.

על מה חשוב לשים דגש בבחירת חברת הובלות בשרון?

בבואכם לבחור חברת הובלות בשרון אתם רוצים לוודא שהחברה זמינה ביום שאתם צריכים, בדקו את ההמלצות על החברה וכמובן שהחברה עובדת עם ביטוח מלא על תכולת ההובלה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

הובלות בזכרון יעקב
הובלות בזכרון יעקב

שירותי הובלות יעזרו לכם להעביר את הציוד והריהוט שלכם בבטחה מהיעד הישן ליעד החדש שלכם. בין אם אתם מובילים דירה, משרד, חנות או רק זקוקים לשירותי הובלות לפריט בודד צרו

קרא עוד >>