הובלות בנתניה

על מנת להעביר את הציוד והריהוט שלכם לכתובת אחרת ככל הנראה תצטרכו שירותי הובלות. אם אתם עוברים לנתניה או מהעיר עצמה לעיר אחרת תוכלו לשכור שירותי הובלות בנתניה של חברת עומר הובלות, הנחשבת לאחת מחברות ההובלה המובילות בישראל. החברה בעלת ניסיון רב שנים ומספקת שירותיה בכל רחבי הארץ, לרבות בעיר נתניה, ומכירה היטב את צירי התנועה השונים בעיר, את שעות הפקקים ואת מועדי ההובלה הבטוחים והמהירים ביותר. כמו כן החברה מספקת שירותים משלימים כמו פירוק והרבה, שירותי אריזה, שירותי אחסון ועוד שירותים רבים אחרים. השירות ניתן לאנשים פרטיים למעבר דירה והן לעסקים.

שירותי הובלות בנתניה עם חברת עומר הובלות:

חברת עומר הובלות מספקת מגוון שירותי הובלות בנתניה לפרטיים ובעלי עסקים.

  • הובלת דירות – השירות הפופולרי ביותר כמובן הוא הובלת דירות. שירות זה כולל העמסה, הובלה ופריקת המוצרים ביעדם החדש. מעבר דירה הוא גם ככה הליך לא פשוט ולכן כדאי לכם לבחון גם את שירותי האריזה או שירותי הפירוק וההרכבה של הריהוט מטעם חברת ההובלות.
  • הובלת משרדים – שירותי הובלת משרדים יכולה להיות חיונית מאוד לכל בעל עסק המעוניין להעתיק את המשרד שלו לכתובת אחרת. ייתכן והעסק צומח או דווקא צריך לצמצם בהוצאות ועל כן מעבר משרד הוא בלתי נמנע. חשוב שחברת ההובלות תכיר בחשיבות של הובלת הציוד, המחשבים, הארכיונים וכל מה שצריך בצורה הבטוחה והמסווגת ביותר.
  • הובלת פריטים בודדים – אם אתם רוצים להעביר פריט בודד עם הובלה בנתניה צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם עם מחיר הובלה אטרקטיבי.
  • הובלות אקספרס – הכוונה היא לשירותי הובלות מהיום להיום או מהיום למחר. אלו שירותים חיוניים לכל מי הזקוק לשירותי הובלה דחופים. לרוב אלה יהיו הובלות קטנות אך לעתים יהיו רצויים עבור מי שחברת הובלות לא מקצועית הבריזה לו.
  • הובלות עם מנוף – במידה ואתם צריכים להעביר פריטים לקומה גבוהה תזדקקו גם לשירות זה.

שירותים משלימים להובלות בנתניה:

חברת עומר הובלות מספקת גם שירותים משלימים כמו שירותי פירוק ואריזה, שירותי אריזה, שירותי אחסון ושירותים נוספים שיסייע לכם לעבור את תקופת המעבר בהצלחה ובקלות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

הובלת משרדים
הובלת משרדים

הובלת משרדים גדולים וקטנים אריזה נכונה למעבר משרד היא משימה מאתגרת. צריך לארוז את כל הציוד והריהוט המשרדי ולהזמין את חברת ההובלות מראש כמה שניתן כדי לשריין את תאריך המעבר

קרא עוד >>