שירותי אריזה

אם אתם לא זוכרים מתי הייתה הפעם האחרונה שבה עברתם דירה, כנראה שחלפו לא מעט שנים מאז. סביר להניח שגם אתם, כמו רבים אחרים, צברתם עוד ועוד חפצים ורכוש מאז הפעם האחרונה שנאלצתם לעבור דירה, מה שאומר שהיום המעבר יהיה מאתגר יותר. לכן, אם לרגע חשבתם להתמודד עם האריזה ועם ההובלה של החפצים לבד, כדאי שתדעו שאין בכך כל טעם. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בכל עת ואנו בעופר הובלות נדאג שהמעבר שלכם יהיה כמה שיותר חלק.

למה חשוב לארוז נכון?

אם יש דבר שצריך להקפיד עליו כשרוצים לעבור דירה או כשרוצים להעתיק את המשרד ממקום למקום, זו האריזה. בסופו של דבר פעמים רבות מה שקובע האם הציוד יגיע בשלמות ליעד זה האופן שבו אורזים אותו, ולכן חשוב כל כך לעשות זאת בעזרת המומחים. במקרה שלנו אנחנו מציעים לכם:

- חומרי אריזה מקצועיים

- ידע בתחום האריזה

- סיוע פיזי באריזה

בצורה כזאת אתם בעצמכם לא תצרכו לחשוב איך נכון לארוז ולא יהיה עליכם לקחת סיכונים מיותרים, כי הצוות המקצועי שלנו יעשה עבורכם הכול. אריזה נכונה כוללת הגנה על כל פריט ופריט, מה שאומר שממש כפי שנארוז לכם את הדברים כך תמצאו אותם בבית החדש.

שירות אדיב לכל אורך הדרך

מעבר לשירותי האריזה שלנו נוכל כמובן גם לאחסן לכם את החפצים בעת הצורך ונוכל להוביל אותם לכל יעד שתרצו. כל אנשי הצוות שלנו שעוסקים בהובלה הם לפני הכול אנשי שירות ואתם תראו שתיהנו מיחס אדיב ונעים.

פרטי תקשורת

נייד: 050-7562288

דוא”ל: 

איך להגיע?

יצירת קשר