הובלות בפרדס חנה

אחרי שנים של תכנונים לבסוף החלטתם להגשים את החלום ולעבור לגור באזור פרדס חנה? אם כך, אתם בוודאי תוהים, בין היתר, איך תבצעו את המעבר באופן פרקטי. כדאי לדעת שיש לא מעט חברות שיכולות לתת לכם שירות בנושא, אך אין עוד חברות מובילות כמו החברה שלנו: עומר הובלות. ראשית, אנחנו נותנים שירות בכל הארץ, ושנית, אנחנו מפעילים צוות אמין וותיק של מובילים, כך שאיתנו האמינות היא מעל הכול.

איך נדאג שכל הציוד יגיע בשלום ליעדו?

השאלה הגדולה ביותר היא איזו חברת הובלות תוכל להבטיח לכם שהכול יגיע בשלום לדירה החדשה, וחשוב לדעת שיש כמה גורמים שישפיעו על התשובה, והם:

1. כמה ניסיון יש לצוות המובילים שאליהם אתם פונים?

2. האם לחברת ההובלות יש את כל הציוד שצריך כדי לבצע את ההובלה?

3. איך אורזים את כל החפצים והאם הם יחזיקו מעמד בזמן ההובלה?

האריזה של החפצים זה אולי אחד מהגורמים החשובים ביותר, ולכן אצלנו בעומר הובלות אנחנו גם מציעים שירותי אריזה מקצועיים. במקום שאתם תנסו לארוז לבד את החפצים שלכם ובסוף תגלו שלא עשיתם עבודה מספיק טובה, אנחנו מציעים לכם, בין היתר, גם שירותי אריזה. נשמח להגיע ולארוז עבורכם כל מה שצריך וכך הכול יגיע בשלום לבית החדש שלכם.

שירות במחיר שנוח לכולם

הגיע הזמן של כולנו להבין שלא תמיד שירותי אריזה והובלה צריכים להיות יקרים מידי. אצלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת שלא תכניס אתכם לחובות או לקשיים כלכליים, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד עכשיו ואנו נשמח להוביל לכם הכול לבית החדש.

פרטי תקשורת

נייד: 050-7562288

דוא”ל: 

איך להגיע?

יצירת קשר